Jak wyglądają zakupy ze stylistką?

0
Jak wyglądają zakupy ze stylistką

Ustalenie potrzeb

Spotkanie ze stylistką rozpoczyna się od ustalenia potrzeb klienta, aby stworzyć szafę dostosowaną do trybu życia. Osobista stylistka zapyta Cię o ulubiony styl, Twoje preferencje zakupowe, oczekiwania oraz potrzeby. Ważnym aspektem będzie także to czym się zajmujesz na codzień, czy w pracy obowiązuję Cię ścisły dress code oraz to co lubisz robić w wolnym czasie.

Lista zakupów

Jeśli jesteśmy już po wspólnym przeglądzie szafy to zadanie mamy bardzo ułatwione. Po przeglądzie szafy stworzyłam dla Ciebie listę zakupów więc ten punkt masz już załatwiony. Jeśli nie, także możemy wykorzystać rzeczy które masz w szafie, możesz je spisać lub pokazać mi zdjęcia Twoich rzeczy i na tej podstawie ustalimy listę rzeczy do kupienia. A jeśli masz już sprecyzowane preferencje zakupowe to przechodzimy do kolejnego punktu. Zdarza się także, że zaczynam pracę z klientem w odwrotnej kolejności, to znaczy, że klienci najpierw decydują się na wspólne zakupy, a potem umawiamy się na przegląd szafy.

Ustalenie budżetu

Przed zakupami ustalamy jest także budżet na zakupy. Jeśli chodzi o budżet na zakupy ze stylistką to dla każdego klienta będzie on inny. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klientów. Znaczenie ma tutaj z jakich półek cenowych klient korzysta na codzień, jakie materiały preferuje, jaką kwotę jest w stanie zapłacić za dana rzecz oraz przede wszystkim ilość rzeczy, które planuje kupić. Spotykam się z bardzo różnymi budżetami jaki klienci przeznaczają na zakupy, są to kwoty od kilkuset złotych do kilkunastu tysięcy więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Typ sylwetki

Kolejnym krokiem podczas zakupów ze stylistką jest ustalanie typu sylwetki na podstawie wymiarów oraz oceny proporcji, a także typ urody, biorę pod uwagę Twój typ urody nawet jeśli wcześniej nie był określany podczas analizy kolorystycznej.

Wspólne zakupy

Posiadając odpowiedzi na powyższe pytania ruszamy na wspólne zakupy. Podczas wspólnych zakupów tworzę dla Ciebie gotowe stylizacje, do przymierzalni możesz zabrać także rzeczy które w sklepie wpadną Ci w oko. Wspólne zakupy ze stylistką to nie są tylko zakupy lecz jest to nauka stylizacji Twojej sylwetki. Wskażę Ci dobre fasony, doradzę z czym jeszcze można połączyć daną rzecz, dzięki temu dowiesz się jakie ubrania wybierać w przyszłości. Robimy przemyślane zakupy, aby można było stworzyć z zakupionych razem rzeczy jak największą liczbę stylizacji. Personal shopper pokaże Ci triki stylizacyjne oraz możliwości łączenia ubrań w zestawy ale to Ty decydujesz o tym co kupisz.  

Podsumowanie wspólnych zakupów

Jeśli sobie życzysz to podczas zakupów wykonuje zdjęcia stylizacji aby zawsze było dla Ciebie jasne jak łączyć zakupione rzeczy. Po spotkaniu pozostajemy w kontakcie w razie dodatkowych pytań o wspólnie zakupione rzeczy.

 

 A jak wyglądają zakupy online ze stylistką?

Zakupy online ze stylistką wyglądają bardzo podobnie z tą różnicą, że zamiast wspólnego wyjścia na zakupy przygotowuje dla Ciebie linki do sklepów online. Jeśli jest taka potrzeba to szukam zamienników. Po otrzymaniu linków oraz prezentacji stylizacji zamawiasz rzeczy i przesyłasz mi zdjęcia w zamówionych rzeczach lub spotykamy się online aby omówić stylizacje. Tak jak w przypadku zakupów stacjonarnych tak i w opcji zakupów online to Ty decydujesz które rzeczy zostają z Tobą.

Zapraszam Cię do skorzystania z moich usług:

Zakupy ze stylistką
Zakupy ze stylistką online

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl