PRZEGLĄD SZAFY

Dostępność: Usługa stacjonarna
Cena usługi: 550,00 zł 550.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis usługi:

Usługa przeglądu szafy staje się coraz bardziej popularna, pomaga zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pieniędzy wydanych na nietrafione zakupy. Wyobraź sobie, że otwierasz swoją szafę i znajdujesz w niej wszystko, czego potrzebujesz, nie masz ubrań niepasujących. Nie musisz się zastanawiać co z czym połączyć - masz gotowe zestawy, które zawsze prezentują się rewelacyjnie i leżą jak ulał. To możliwe i w zasięgu ręki – przegląd szafy z analizą to najlepsza opcja dla Ciebie, ale i także Twoich bliskich. Przegląd szafy pozwala nam zlikwidować problem zalegających w niej i nieużywanych już od dłuższego czasu ubrań oraz akcesoriów. Utrzymanie porządku w garderobie staje się więc prostsze, a Ty możesz skupić się na innych rzeczach, które masz ochotę zrobić.

Jeśli czujesz, że Twoja szafa to chaos, który pożera Twoje siły witalne za każdym razem kiedy ją otwierasz, a każde wyjście wiąże się z frustracją w związku z brakiem pomysłu na ubranie - ta usługa odmieni Twoje życie.

Przegląd szafy pozwoli Ci przeorganizować jej zawartość, pozbyć się niepotrzebnych ubrań i stworzyć całkiem nowe zestawy ubrań, które będą absolutnym hitem.

To dobry początek by stworzyć swój nowy "look" i dopasować go do swojego stylu życia, a także wyzwań, z którymi spotykasz się na co dzień. Gwarantuję Ci, że wspólny przegląd szafy będzie dla Ciebie oczyszczającym i miłym doświadczeniem, które pozwoli Ci odzyskać wewnętrzną równowagę. Czyste otoczenie to czysta głowa.

Na czym polega przegląd szafy?

To połączenie skróconej analizy kolorystycznej, analizy sylwetki i detoksie szafy. Połączenie tych trzech działań sprawi, że Twoja szafa odżyje i wreszcie będzie wyglądać tak jak powinna.

Ubrania dopasujemy do Ciebie po wykonaniu analizy kolorystycznej i sylwetki polegającej na dobraniu i dopasowaniu odpowiednich kolorów tkanin, a także fasonów, które idealnie będą zgrywać się z Twoim rodzajem sylwetki, a także odcieniem cery.

Kolejnym krokiem jest detoks szafy polegający na pozbyciu się tak zwanych "przydasiów", czyli ubrań, które od miesięcy leżą nieużywane na dnie szafy, ale z różnych niewyjaśnionych powodów jeszcze z niej nie zniknęły. Każdy z nas ma w swojej szafie takie ubrania, jednak warto pamiętać, że to właśnie te elementy garderoby wprowadzają w szafie zamieszanie i nieporządek. Pozbędziemy się także ubrań, w których wyglądasz niekorzystnie, a także tych, które swoje "lata świetności" mają dawno za sobą.

Całość odbędzie się oczywiście z zachowaniem swobody, bez przymusu i bez niepotrzebnych emocji. Zapewnię Ci bezpieczną przestrzeń, w której poczujesz się swobodnie i zrozumiesz dlaczego Twoja garderoba potrzebuje zmian.

Cena usługi: 550 zł

Czas trwania usługi: do 5 godzin. Każda kolejna godzina to 100 zł (rzadko kiedy jest potrzebna)

W skład usługi wliczony jest również dojazd do klienta w obrębie całego Krakowa oraz okolic -w promieniu 20 km od centrum Krakowa. Dojazd do dalszych miejsc wyliczany jest indywidualnie.

 

Przebieg usługi:

1
Rozmawiamy o Twoich codziennych aktywnościach, ustalamy Twoje preferencje.
2
Ustalamy kolorystykę pasującą do Ciebie.
3
Przeglądam zawartość Twojej szafy.
4
Wykonuję zdjęcia gotowych stylizacji.
5
Sporządzam konkretną listę brakujących elementów. Wiesz już co dokupić samodzielnie lub umawiamy się na wspólne zakupy.

Zamów usługę już dzisiaj!

ilość szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl