O mnie

Dorota Leszek - Stylistka Osobista

Cześć, jestem Dorota Leszek. Miło Cię tu gościć. Chciałabym byś mogła lepiej mnie poznać i zrozumieć filozofię mojej działalności. Jestem dyplomowaną stylistką oraz kolorystyką, jako osobista stylistka oraz personal shopper pracuje od ponad 6 lat. Z wykształcenia jestem socjologiem jednak największą radość i satysfakcję daje mi praca w tym zawodzie. Zajmuje się głównie z klientami indywidualnymi, lecz nie tylko, miedzy innymi tworzę także stylizacje do sesji zdjęciowych. Współpracowałam z agencjami fotograficznymi w całej Polsce.

Stylizacja oraz analiza kolorystyczna są od dawna moją wielką pasją. Jestem tutaj, aby zapewnić Ci fachowe porady i pomóc zbudować wszechstronną, stylową i profesjonalną garderobę dopasowaną do Twoich potrzeb. Najbardziej sobie cenię możliwość pomagania innym ludziom poczuć się pewniej i bardziej stylowo, a ten błysk w oku gdy widzą swoje pozytywne przemiany jest dla mnie bezcenny.

Moja praca to także pomoc w codziennej organizacji. Dzięki gotowym zestawom ubrań, które możemy razem stworzyć z Twojej garderoby znikną „buble”, które przeważnie wędrują z półki na półkę, z wieszaka na wieszak i pochłaniają miejsce oraz czas na ich układanie. Garderoba po naszej współpracy odzyska absolutną harmonię i będzie Ci o wiele łatwiej utrzymać ją w dobrym stanie oraz porządku. Pozbędziemy się tych rzeczy, które od dawna powinny z niej zniknąć.

W swoją pracę wkładam całe swoje serce, ponieważ chcę by moi klienci i klientki czuli się zaopiekowani w 100 procentach. Słucham, doradzam i wspieram na każdym kroku metamorfozy. Jestem przekonana, że wspólnie możemy zdziałać cuda, a po współpracy pozostaną tylko miłe wspomnienia.

Z wieloma moimi klientami utrzymuję długofalowe relacje, pozostajemy w kontakcie po metamorfozach, często też wracają oni ze swoimi przyjaciółmi, znajomymi i członkami rodzin. Darzę swoich klientów szacunkiem i sympatią, przez co jesteśmy w stanie lepiej się zapoznać. Staram się utrzymać luźną atmosferę spotkań, tak, by każdy mógł czuć się komfortowo. Tworzę bezpieczną przestrzeń dla każdej osoby, która potrzebuje zmian w swoim życiu.

Zmiana garderoby wpływa na nasze postrzeganie, nie tylko przez osoby z zewnątrz, ale także przez samych siebie. Odpowiedni ubiór doda Ci pewności siebie, sprawi, że poczujesz „wiatr w żaglach”. Dzięki profesjonalnej pomocy stylistki i kolorystki możesz tchnąć w swoją szafę nowe życie.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany moimi usługami – skontaktuj się ze mną i omówmy szczegóły. Daję Ci gwarancję, że we współpracy ze mną znajdziesz miłą atmosferę, świetnie i produktywnie spędzony czas oraz wsparcie, które jest tak fundamentalne podczas przechodzenia przemian.

Więc jak to widzisz? Do zobaczenia wkrótce? :)

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Na czym polega praca stylistki, kolorystki?

Stylistka i kolorystka pomaga na podstawie swoich umiejętności i doświadczenia dobrać odpowiednie części garderoby dla swoich klientów. Jej praca polega na dopasowaniu ich do preferencji klienta, jego sylwetki, charakteru i odcienia cery tak by razem stanowiły integralną i schludną całość. Stylistka pomaga także zmienić dotychczasowe nawyki dotyczące ubioru i koryguje nieprawidłowości jeśli takie się pojawiają. Najważniejszą jednak funkcją stylistki jest przeprowadzenie metamorfozy klienta, który do niej trafi. Ubiór ma duże znaczenie i pomaga w codziennym życiu. Komfort psychiczny jaki zapewnia nasza samoocena ma kolosalne znaczenie. Tak więc odpowiednie dopasowanie ubioru może bezpośrednio wpłynąć na nasze postrzeganie siebie i podnieść nasze poczucie własnej wartości. Ważne jest, by stylistka odznaczała się empatią. Pozwala to jej na lepsze zrozumienie potrzeb klienta i jego postrzegania siebie. Tylko w ten sposób zamierzony efekt może zostać osiągnięty. Stylistka powinna cechować się wyrozumiałością, cierpliwością i profesjonalizmem. Dużą rolę odgrywa tu także jej doświadczenie, dzięki któremu może ona odpowiednio działać. Stylistka może prowadzić swoje działania w zakresie doradztwa bezpośrednio lub online. Każda z tych form jest dopuszczalna pod warunkiem odpowiedniej organizacji pracy. Kiedyś stylistki można było spotkać głównie podczas sesji fotograficznych lub w otoczeniu sławnych osób. Obecnie z porad stylistki i kolorystki może skorzystać każdy, komu zależy na swojej prezencji i dobrej organizacji garderoby. Usługi stylistki – kolorystki stają się coraz popularniejsze i dostępne są dla wszystkich ludzi. Ich praca pomaga na nowo zorganizować swoje dotychczasowe życie i wprowadzić harmonię na płaszczyznach związanych z ubiorem. Wystarczy znaleźć stylistkę w swojej okolicy i zapytać o formę oraz szczegóły współpracy.

Cześć, jestem Dorota, jestem stylistką oraz kolorystką i obiecuję, że odmienię Twoje życie tworząc dla Ciebie niepowtarzalne i profesjonalne stylizacje odzieżowe. Zaufaj moim umiejętnościom i przejdź metamorfozę życia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl