Stylistka dla mężczyzn - usługa, która staje się coraz modniejsza wśród panów

0
Zdjęcie z odzieżą męską.

Czym zajmuje się stylistka dla mężczyzn?

Jako osobista stylistka dla mężczyzn w usłudze zakupy ze stylistką pomogę Ci skompletować nową garderobę oraz dodatki takie jak: obuwie, pasek, dobry zegarek i wiele więcej. Dobiorę odpowiednie dla Ciebie fasony oraz kolory, wyjaśnię jak łączyć rzeczy, aby powstała spójna całość, wskażę na przyszłość na co powinieneś zwracać uwagę podczas zakupów. Dowiesz się także jak podkreślać swoje atuty, aby czuć się atrakcyjnie i stylowo. Jeśli w pracy obowiązuje Cię dress code, to skomponuje dla Ciebie zestawy w których będziesz wyglądał profesjonalnie podkreślając swoje kompetencje. Stworzę dla Ciebie gotowe zestawy ubraniowe na wiele okazji. 

Ustalenie potrzeb

Przed wspólnymi zakupami porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, stylu życia, budżecie na zakupy. Ustalimy Twoje preferencje, styl, kolorystykę oraz kierunek działań. Jednym z kierunków działań może być stworzenie szafy kapsułowej. Szafa kapsułowa jest to koncepcja, która zakłada posiadanie niewielkiej ilości ubrań w szafie które tworzą między sobą dużą spójnych stylizacji. Nasza współpraca może polegać na jednym spotkaniu na dużych zakupach lub długofalowo, sezonowo uzupełniając szafę. Po wspólnych zakupach pozostajemy w kontakcie gdybyś miał dodatkowe pytania co do zakupionych rzeczy. W zależności od Twojego budżetu możemy udać się do sklepów premium lub sieciówek.

Co zyskujesz korzystając z usługi stylistki dla mężczyzn?

Poznasz atuty swojej sylwetki oraz dowiesz się jak je podkreślać.
Poznasz odpowiednie dla Ciebie fasony oraz kolory.
Nauczę Cię trików stylizacyjnych.
Pomogę Ci odnaleźć styl w którym będziesz się czuł wyjątkowo i atrakcyjnie.
Gotowe stylizacje na wiele okazji.
Dowiesz się jak łączyć ubrania w gotowe zestawy oraz co powinno się znajdować w Twojej szafie.
Oszczędzisz czas na bezproduktywnym szukaniu odpowiednich dla Ciebie ubrań w galerii.
Oszczędzisz pieniądze nie kupując ubrań źle dopasowanych ubrań i dodatków.
Obecnie usługę zakupów stacjonarnych ze stylistką oferuję w Krakowie oraz okolicach lub możesz skorzystać także z opcji zakupów online. 

 

Zapraszam Cię do skorzystania z moich usług:

Zakupy ze stylistką
Zakupy ze stylistką online

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl