Bon Prezentowy na Zakupy Stacjonarne lub Online

Cena usługi: 600,00 zł 600.00


ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis usługi:

Zakupy stacjonarne w doborowym towarzystwie

Samotne zakupy bywają czasem nie lada wyzwaniem. Bez konsultacji z drugą osobą, zdarza się, że kupujemy rzeczy nietrafione. Źle dobrany kolor, krój czy rozmiar to trzy najczęstsze problemy towarzyszące podczas kompletowania garderoby. Wybranie się na zakupy z najbliższą osobą nie jest do końca rozwiązaniem tego kłopotu. Nasi bliscy mimo sympatii do nas mogą nam źle doradzać. Widząc, że bardzo podoba nam się dana rzecz nie wyprowadzają nas z błędu, że może ona wyglądać na nas niekorzystnie. Odpowiedni dobór ubrań czy też kolorów nie jest wcale sprawą tak oczywistą. Potrzeba odpowiedniej wiedzy i świadomości w jaki sposób dobierać barwy. Ważne jest tu zorientowanie się, jak jasność i kontrast wpływają na nasz strój. Należy wystrzegać się niektórych trendów, mimo iż te są teraz na czasie. Nie każdemu pasuje dany styl i zamiast ślepo próbować wpasować się w dany nurt, należy znaleźć swój własny sposób ubierania się. Odnalezienie odpowiednich ubrań powinno opierać się o kilka wytycznych. Należy określić własny typ sylwetki, w ten sposób dowiemy się jakie ubrania najlepiej na nas leżą. Zwrócić uwagę trzeba również na kolor, jak koresponduje z naszą cerą i kolorami pozostałych elementów garderoby. Oczywiście warto pamiętać również o odpowiednim rozmiarze. Wszystko to wydawać się może dość trudne na początek. Na szczęście istnieje sposób, jak uporać się z tym problemem.

Twoja personalna stylistka na ratunek!

 Wspólne zakupy ze stylistyką to wszystko, czego potrzebujesz. Opcja ta sprawdza się dla osób, które najlepiej czują się w kontakcie bezpośrednim. Dzięki obiektywnej opinii i fachowej wiedzy wspólnie uda nam się skompletować pełną garderobę. Dodatkowym atutem jest przymierzanie ubrań przed zakupem, bez obaw, że dane elementy nie będą pasować. Za pomocą ubrań możemy też w odpowiedni sposób eksponować nasze atuty i zakrywać mankamenty. Przede wszystkim ta opcja to świetna zabawa! Nie są tu narzucane żadne przymusy, jeżeli nie czujesz się pewnie w danych ubraniach, nie musisz ich kupować. Zakupy ze mną można bardziej traktować jak wycieczkę, gdzie pokazuję Ci co jest warte uwagi, a co omijać. Podczas tej usługi dowiesz się również jak kupować rozważnie i roztropnie.

Naucz się robić mądre zakupy

Wspólne zakupy pod czujnym okiem stylistki trwają maksymalnie do 5 godzin. Koszt tej ofert wynosi 600 zł. Istnieją dwie opcje dostarczenia bonu:

  • w formie elektronicznej w postaci PDF-a na wskazany przez klienta adres e- mail;
  • w tradycyjnej formie za pośrednictwem kuriera wydrukowany bon w kopercie (dodatkowy koszt 30 zł).

Bon ważny jest przez 3 miesiące, istnieje opcja przedłużenia ważności bonu.

Realizacja usługi:

W skład usługi wliczony jest również dojazd do klienta w obrębie całego Krakowa oraz okolic - w promieniu 20 km od centrum Krakowa. Dojazd do dalszych miejsc wyliczany jest indywidualnie.

Zamów usługę już dzisiaj!

ilość szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl