Bon Prezentowy na Przegląd Szafy oraz Zakupy Stacjonarne

Cena usługi: 950,00 zł 950.00


ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis usługi:

Odrzuć stare, idź po to co nowe!

Stan posiadanych przez nas ubrań niekiedy pozostawia wiele do życzenia. Magazynujemy niepotrzebnie rzeczy, które powinny być już dawno w koszu. Przez sentymenty i dawne wspomnienia potrafimy trzymać latami rzeczy, których nie zamierzamy już nigdy w życiu założyć. Otwieramy szafę i nie możemy się nadziwić jakie antyki w niej zalegają. Trzymamy również ubrania, które są po prostu zniszczone i zużyte lub w których nie wyglądamy najlepiej. Nasze upodobania kolorystyczne często wyznaczają kierunek, w jaki zorganizowana jest nasza garderoba, niestety może wiązać się to z tym, że ulubiony przez nas kolor gryzie się z naszą cerą lub kolorem włosów. Często również bywa, że nie potrafimy dobrać sobie odpowiedniego rozmiaru, kupujemy ubrania za małe lub za duże.

Czas na zmiany!

Do tematu uszczuplenia garderoby powinniśmy podejść kompleksowo i rozważnie a dzięki odpowiedniej pomocy uda się osiągnąć ten cel. Podczas tej usługi wspólnie odkryjemy, co nie nadaję się już do włożenia. Pozbędziemy się zalegających rupieci i rzeczy nieodpowiednio dobranych. Zostanie również dokonana wstępnie analiza kolorystyczna oraz określenie kształtu sylwetki. Po pozbyciu się starych ubrań pora na zakupy. Aby znowu nie błądzić i dokonywać nietrafionych wyborów, oferowana jest również pomoc na zakupach stacjonarnych. By przebrnąć przez gąszcz modowej dżungli, potrzebny jest odpowiedni przewodnik. Nauczę Cię, na co zwracać uwagę przy dobieraniu ubrań, jak łączyć ze sobą odpowiednie elementy oraz jak wybrać najlepszą jakościowo odzież. Zamiast wydawania poleceń ważniejsza jest tu rozmowa, wspólna debata na temat przymierzanych ubrań to podstawa. W końcu to Ty masz się czuć dobrze w danym stroju. To jak jesteś gotowa odrzucić stare i poznać siebie na nowo?

Wizerunkowa rewolucja

W skład tego pakietu wchodzą dwie usługi: przegląd szafy oraz zakupy stacjonarne. Usługi te realizowane są w dwa dni, ustalamy wcześniej dogodne terminy spotkań. Przegląd szafy i zakupy stacjonarne trwają zazwyczaj po 5 godzin, każda usługa z osobna. Podczas tych usług skompletuje Twoją garderobę na nowo i pokaże, jakich błędów na przyszłość unikać. Koszt tego pakietu wynosi 950 zł po uwzględnionym rabacie 200 zł. Istnieją dwie opcje dostarczenia bonu:

  • drogą elektroniczną w formie PDF-a na wskazany adres e-mail;
  • w tradycyjnej formie za pośrednictwem kuriera(dodatkowy koszt 15zł).

Bon ważny jest przez 3 miesiące, jest możliwość indywidualnego ustalenia ważności bonu.

Realizacja usługi:

W skład usługi wliczony jest również dojazd do klienta w obrębie całego Krakowa oraz okolic - w promieniu 20 km od centrum Krakowa. Dojazd do dalszych miejsc wyliczany jest indywidualnie.

Zamów usługę już dzisiaj!

ilość szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl