Bon Prezentowy na Analizę Kolorystyczną i Przegląd Szafy

Cena usługi: 950,00 zł 950.00


ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis usługi:

Kolorowy zawrót głowy

Niekiedy dokonywane przez nas zakupy mogą okazać się zupełnie nieprzemyślane. Często pod wpływem impulsu czy promocji potrafimy kupić coś nietrafionego. Nierzadko bywa tak, że widzimy ubrania w ulubionym przez nas kolorze i od razu pragniemy je mieć. Nie mamy czasem pojęcia, iż dany kolor może do nas zupełnie nie pasować. Potrzebny jest więc nam kompas na jakie kolory i kroje obrać kurs. Twoja personalna stylistka pozwoli Ci wyjść z impasu i ubierać się zgodnie z odpowiednimi dla Ciebie barwami.

Odnajdź siebie wśród ferii barw

 Oferta analizy kolorystycznej bazująca na ponad 900 barwach, pozwoli najlepiej dopasować kolory, które wydobędą nasze ukryte piękno. Wykorzystywana jest tu zasada 12 pór roku, która oprócz sezonów wyróżnia jeszcze podtypy bazujące na kontrastach i jasnościach. W ramach tej usługi oferowana jest również konsultacja odnośnie posiadanego przez nas koloru włosów oraz jakich barw używać w makijażu.

No dobrze, ale co z ubraniami, które już mamy? Na to też jest sposób! Pozwól oddać swoją szafę w odpowiednie ręce. Podczas przeglądu garderoby pozbędziemy się starych zalegających ubrań. Obiektywna ocena pozwoli nam odpowiedzieć na pytanie czy rzeczywiście dana rzecz jest nam potrzebna. Pora w końcu odrzucić sentymenty i pożegnać się z ubraniami, które najlepszy okres świetności mają już za sobą. Wspólnie stworzymy stylizacje z posiadanej już przez nas odzieży, być może nie wpadło Ci do głowy, że ubrania, które już masz mogą tak do siebie pasować. Podczas przeglądu garderoby, oprócz uszczuplenia szafy dokonana jest również analiza kształtu ciała. Pozwoli nam to na eliminację odzieży niepasującej i zaburzającej naszą sylwetkę. Koniec z nietrafionymi ubraniami, które z jakichś powodów zalegają nam na półkach. Najwyższa pora zainteresować się w końcu swoją garderobą i wprowadzić do niej nową jakość!

Bony prezentowe dla Ciebie i Twoich bliskich

W skład tego pakietu usług wchodzą analiza kolorystyczna i przegląd szafy. Obie usługi rozdzielone są zazwyczaj na dwa dni, w zależności od ilości posiadanych ubrań. Analiza kolorystyczna trwa do 3 godzin, a przegląd szafy to zazwyczaj 5 godzin. Cena pakietu wynosi 950 zł po uwzględnieniu rabatu. Istnieje kilka możliwości na otrzymanie bonu:

  • drogą elektroniczną w formie PDF-a na wysyłanego na adres e-mail;
  • w tradycyjnej formie za pośrednictwem paczkomatu (dodatkowy koszt 25 zł).

Bon ważny jest przez 12 miesięcy.

Realizacja usługi

W skład usługi wliczony jest również dojazd do klienta w obrębie całego Krakowa oraz okolic - w promieniu 20 km od centrum Krakowa. Dojazd do dalszych miejsc wyliczany jest indywidualnie.

Zamów usługę już dzisiaj!

ilość szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl