Bon Prezentowy na Przegląd Szafy

Cena usługi: 550,00 zł 550.00


ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis usługi:

Twoja szafa pęka w szwach? Potrzebny jest przegląd garderoby

Jednym z bardziej stresujących doświadczeń, jest moment, kiedy jesteśmy spóźnieni, otwieramy szafę i nie mamy co na siebie włożyć! Wydawać by się mogło, że posiadając dużą ilość ubrań, jesteśmy w stanie stworzyć jeszcze większą liczbę stylizacji. Często jednak okazuje się, że niektóre rzeczy kupujemy pod wpływem impulsu. W ten sposób kończymy z mnóstwem pięknych ubrań, które w żaden sposób nie pasują do siebie. Możliwe jest, że kupujemy ubrania nie bacząc na to czy kolorystycznie pasują do naszej osoby. Nabywamy również rzeczy, które są obecnie modne, nie patrząc na to czy dany trend jest dla nas odpowiedni. Niestety moda podąża swoimi ścieżkami i niekiedy coś co było tegorocznym hitem w następnym sezonie wygląda już nieodpowiednio. Zanim więc ruszymy na kolejne zakupy, warto zastanowić się oraz przejrzeć ubrania, które już posiadamy.

Nie ilość, a jakość

Czas pozbyć się więc niepotrzebnych sentymentów i dokonać w Twojej szafie prawdziwej rewolucji. Pod moim czujnym okiem, odkryjesz, że niektóre ubrania były Ci zupełnie niepotrzebne, oraz jak z posiadanych już rzeczy stworzyć ciekawe stylizacje. Pora pożegnać się ze znoszonymi ubraniami! Przeprowadzę wywiad, w którym opiszesz swój dotychczasowy tryb życia co pozwoli mi najlepiej dobrać ubrania, aby jak najlepiej sprawdzały się podczas codziennych czynności. Niech w Twojej szafie zapanuje porządek i ład, pozbądź się zbędnych ubrań i stwórz szałowe stylizacje z posiadanych już elementów. Oprócz zredukowania zawartości szafy oferowana jest również wstępna konsultacja kolorystyczna.

Pozwól szafie odetchnąć

W cenie 550 zł oferowana jest kompleksowa usługa analizy garderoby w której skład wchodzą analiza kolorystyczna/ analiza sylwetki oraz odpowiednie dopasowanie fasonów. Dzięki temu można najlepiej użyć tego co się ma bez konieczności chodzenia na zakupy. Twoja szafa i portfel z pewnością Ci podziękują. Konsultacja trwa około 5 godzin, za każdą następną godzinę doliczana jest kwota 100 zł.

Bon dla Ciebie lub Twoich bliskich

Możliwa jest opcja zakupienia bonu dla siebie lub jako prezent dla najbliższej Ci osoby, opcje dostarczenia bonu:

  • w formie elektronicznej w postaci PDF-a wysyłanego na adres e-mail(bezpłatnie); w tradycyjnej formie za pośrednictwem paczkomatu (dodatkowy koszt 25 zł).

Bon ważny jest przez 6 miesięcy.

Realizacja usługi

W skład usługi wliczony jest również dojazd do klienta w obrębie całego Krakowa oraz okolic - w promieniu 20 km od centrum Krakowa. Dojazd do dalszych miejsc wyliczany jest indywidualnie.

Zamów usługę już dzisiaj!

ilość szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl