Bon Prezentowy na Analizę Kolorystyczną oraz Zakupy

Cena usługi: 950,00 zł 950.00


ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis usługi:

Odnajdź swój kolor na nowo

Każdy z nas posiada zestaw indywidualnych cech wyróżniających z tłumu. Kolor włosów, oczu czy karnacja są to rzeczy nabyte, z którymi się rodzimy. W znikomym więc stopniu mamy wpływ na ich zmianę. Większą swobodę na pewno posiadamy w kwestii doboru kolorów własnych ubrań. Nie zdajemy sobie sprawy, że dane kolory mogą symbolizować różne emocje. Ponadto sposób w jaki jesteśmy ubrani może oddziaływać na odczucia innych osób. Pomijamy również fakt, iż dany kolor może nam po prostu nie pasować, gryźć się z naszą cerą czy też kolorem oczu. Kierowanie się ukochaną barwą nie jest dobrym rozwiązaniem w wyborze koloru ubrań i może przynieść opłakane skutki. Należy zwrócić uwagę na swoją wyjątkowość i na jej podstawie budować swój wizerunek.

Każdy odcień ma znaczenie

 Może wypadałoby przeprosić się z niektórymi kolorami i odkryć, że można w nich wyglądać fantastycznie. Ważną kwestią jest również umiejętne łączenie ze sobą odpowiednich odcieni. Dzięki analizie kolorystycznej z pewnością uda się wprowadzić ład i harmonie do przyszłych stylizacji. Podczas analizy kolorystycznej dowiesz się jak ważny jest kontrast, natężenie czy temperatura koloru. Jakich kolorów się wystrzegać oraz, które są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Aby jak najlepiej wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce oferowane są również personalne zakupy. Wśród tak wielu kolorów łatwo jest zbłądzić warto więc podążać za odpowiednimi wskazówkami. Nie tylko kolor może być błędnie dobrany. Zdarzają się również pomyłki odnośnie odpowiedniego rozmiaru. Niekiedy kupujemy ubrania w danej rozmiarówce z przyzwyczajenia, czasami nawet nie przymierzając ich. Fason ubrań to kolejna płaszczyzna na której zdarzają się wpadki. Dzięki wstępnemu określeniu sylwetki łatwiej jest kompletować swoją szafę w taki sposób, aby tworzyła wspólną całość. Wspólnymi siłami na pewno poradzimy sobie z niepewnościami. Pod okiem personal shoppera, uda Ci się skompletować garderobę na lata. Usługa ta pozwala odkryć siebie na nowo oraz zmienić swoje dotychczasowe nawyki zakupowe. Odpowiedni dobór ubrań znacząco wpływa na nasze samopoczucie i pewność siebie. Warto więc zadbać oto zadbać i poczuć się dobrze we własnej skórze.

Bony dla Ciebie lub dla Twoich bliskich:

W skład tego pakietu wchodzą dwie usługi: analiza kolorystyczna i zakupy stacjonarne. Koszt tego pakietu wynosi 950 zł uwzględniając rabat. Analiza kolorystyczna trwa około 3 godziny, a zakupy stacjonarne do 5 godzin. Istnieją dwie opcje dostarczenia bonu.:

  • formą elektroniczną w formie PDF-a na wskazany przez klienta adres e-mail;
  • w tradycyjnej formie za pośrednictwem paczkomatu (dodatkowy koszt 25 zł).

Bon ważny jest przez 12 miesięcy .

Realizacja usługi:

W skład usługi wliczony jest również dojazd do klienta w obrębie całego Krakowa oraz okolic - w promieniu 20 km od centrum Krakowa. Dojazd do dalszych miejsc wyliczany jest indywidualnie.

Zamów usługę już dzisiaj!

ilość szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl