Bon Prezentowy na Analizę Kolorystyczną, Przegląd Szafy i Zakupy Stacjonarne

Cena usługi: 1 400,00 zł 1400.00


ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis usługi:

Kompleksowa pomoc w budowaniu wizerunku

Nie szata zdobi człowieka, brzmi znane przysłowie, na pewno jednak odpowiedni ubiór pozwala nam lepiej czuć się ze sobą. Dobrze dobrany strój pozwala również sprawiać jak najlepsze wrażenie na najbliższym otoczeniu. Wydawać by nam się mogło, że potrafimy sami dobierać ubrania, często jednak nasze stylizacje okazują się zupełnie nietrafione. Jeżeli w Twojej szafie panuje kompletny nieład, wybierane przez Ciebie kolory i fasony są niezgodne z Tobą, oraz nie wiesz jak kupować dobrą jakościowo odzież, jest na to odpowiednie rozwiązanie. Oferuje swoją pomoc w zakresie całkowitej zmiany podejścia dotyczącej kwestii Twojego ubioru. Dzięki odpowiednim radom i wskazówkom uda Ci się wyjść z ubraniowego kryzysu.

Przygotuj się na metamorfozę

Ta opcja rozłożona jest na 2 dni. W pierwszym dniu dokonana zostanie analiza kolorystyczna: w jaki sposób dobierać kolory, jak łączyć je ze sobą oraz jakich odcieni unikać w stylizacji. Oferowana jest tu również pomoc w doborze ubioru pasującego do Twojego odcienia włosów, jak również odpowiedniej palety barw w makijażu. Kolejnym elementem wchodzącym w skład jest przegląd dotychczasowej garderoby. Pozbycie się zalegających ubrań i odkrycie nietypowych rozwiązań dla posiadanej już odzieży. Często trzymane przez z nas z sentymentu ubrania okazują się zupełnie nietrafione odnośnie koloru czy fasonu. Zamiast wyglądać w nich lepiej, uwydatniają one nasze niedoskonałości.

Na kolejny dzień przeznaczona jest usługa zakupów stacjonarnych pod moim czujnym okiem. Po tym, jak wyeliminowaliśmy zbędne ubrania oraz określiliśmy jakie kolory są dla nas najkorzystniejsze, ten punkt jest już tylko dopełnieniem. Przede wszystkim udzielam porad dotyczących materiału ubrań, ich kroju i koloru oraz jak z zakupionych elementów stworzyć kompletny strój. Jest to również nauka, na co zwracać uwagę, idąc już samodzielnie na zakupy, oraz jakich błędów należy się wystrzegać.

Fachowa pomoc w przystępnej cenie

Oferowany pakiet jest najbogatszą i najbardziej kompleksową oferowaną usługą. Zawiera ona wszystkie dostępne proponowane opcje. Usługa trwa 2 dni rozdzielona kolejno na przegląd garderoby, analizę kolorystyczną w pierwszy dzień oraz zakupy stacjonarne na kolejny dzień. Czas trwania analizy kolorystycznej to około 3 godziny, natomiast przegląd garderoby i zakupy stacjonarne to usługi, które trwają do 5 godzin każda. Pakiet kosztuje 1400 zł po uwzględnionym rabacie w wysokości 200 zł. Możliwości dostarczenia bonów:

  • w formie elektronicznej w postaci PDF-a na wskazany adres e-mail;
  • w formie tradycyjnej za pośrednictwem paczkomatu (dodatkowy koszt 25 zł).

Bon ważny jest przez okres 12 miesięcy.

Realizacja usługi

W skład usługi wliczony jest również dojazd do klienta w obrębie całego Krakowa oraz okolic - w promieniu 20 km od centrum Krakowa. Dojazd do dalszych miejsc wyliczany jest indywidualnie.

Zamów usługę już dzisiaj!

ilość szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl