ANALIZA KOLORYSTYCZNA ONLINE

Dostępność: Usługa online
Czas oczekiwania: 7-10 dni
Cena usługi: 390,00 zł 390.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis usługi:

Jeśli nie wiesz, które kolory są dla Ciebie korzystne, podkreślające urodę, a które prezentują się gorzej, to usługa analizy kolorystycznej online jest dla Ciebie. Dobrze dobrane kolory potrafią zdziałać cuda, podkreślą kolor tęczówki, odejmą lat, a cera rozbłyśnie. Dzięki analizie do swojej szafy wprowadzisz odpowiednie kolory, Twoja szafa stanie się spójna. Pracuję w systemie nowoczesnej analizy kolorystycznej, uwzględniając 12 typów kolorystycznych.

Po zakupie usługi otrzymasz instrukcję wykonania zdjęć, poproszę Cię także o odpowiedź na kilka pytań w ankiecie.

Analiza kolorystyczna online - po co ją przeprowadzać?

Analiza kolorystyczna jest niezwykle ważna, jeżeli chodzi o dobór odpowiedniego ubioru do typu urody. Chcąc zawsze wyglądać olśniewająco, powinniśmy zadbać o to, by kolory były dopasowane do nas, a nie my do kolorów. Jeżeli zdarzyło Ci się kupić coś w pięknym kolorze, ale następnie stwierdziłaś, że niestety nie jest Ci w nim do twarzy, być może był to efekt braku dokonania właściwej analizy kolorystycznej. To nie przypadek, że w jednych kolorach wyglądamy korzystnie, a inne działają na naszą szkodę. Samodzielnie ciężko określić co jest dla nas odpowiednie i możemy nieświadomie powielać utrwalone schematy. Każdy sezon kojarzy się nam z innymi kolorami - latem i wiosną dominują raczej jasne, żywe barwy natomiast zimą i jesienią są one bardziej stonowane i subtelniejsze. Podczas analizy kolorystycznej online pomogę Ci określić, jaki masz typ urody. Wszystko odbywa się w systemie 12 pór roku, który określa sezon oraz jego charakter, możemy tu, chociażby wyróżnić zgaszoną jesień lub jasną wiosnę.

Jak dobierać kolory do urody?

Otrzymasz ode mnie około 70 stronicowe opracowanie w formie pliku pdf, które zawierać będzie wiele porad, zdjęć oraz wskazówek:

  • ocenię Pani ubrania,
  • wykonam analizę urody i określę typ kolorystyczny
  • opracuję dla Pani indywidualną paletę barw, znajdzie Pani w niej odcienie jasnej i ciemnej bazy ubraniowej, przykładowe kompozycje złożone z Pani kolorów, skalę kontrastu oraz akcenty
  • wybiorę dla Pani kolory pomadek
  • ocenię obecny odcień włosów
  • wyjaśnię, które kolory Pani pasują, a które nie i dlaczego,
  • pokażę jak łączyć kolory,

Jak dokonuje się analizy kolorystycznej online?

Najważniejsze jest, aby dokonać analizy kolorystycznej na naszym możliwie naturalnym wyglądzie. Dlatego, na analizę kolorystyczną najlepiej udać się bez makijażu, farbowane włosy nie są przeszkodą, jeśli kolor farby jest źle dobrany to, wyjdzie to podczas analizy. Zawsze pytam także o to, czy brwi są po hennie czy naturalne. Ocenie poddany zostanie również obecny kolor włosów. Wielu swoim Klientom polecam zmianę koloru, na taki, który będzie do nich najbardziej pasował.

W dokonaniu odpowiedniej analizy kolorystycznej online oferuję swoją pomoc. Do tego celu używam specjalnych akcesoriów takich jak chusty kolorystyczne czy palety barw, próbniki kolorystyczne, ramy kolorystyczne, próbnik pomadek oraz kolorów włosów. To dzięki ich pomocy nie popełnimy już więcej błędów związanych z doborem niepasujących do nas kolorów. Oczy mogą nam bardzo dużo zdradzić o człowieku, ich kolor jest być przydatny w przypadku określenia typu naszej urody. Kolejnym elementem, który zostanie poddany analizie, jest tonacja naszej skóry oraz undertony, na podstawie której możemy dobrać właściwe dla nas odcienie. Zazwyczaj kolor oczu, czy włosów nie determinuje tego, z jakim typem kolorystycznym mamy do czynienia podczas analizy kolorystycznej zwracam uwagę na wiele innych cech urody. Dzięki tym informacjom będę nie tylko mogła stworzyć odpowiednie zestawy ubrań pasujące do typu kolorystycznego klientki, ale przy okazji dobiorę odpowiednie odcienie pomadki do ust, które będą ze sobą harmonizowały.

Analiza kolorystyczna online

Obecnie nie musimy nawet wychodzić z domu, by dokonać analizy kolorystycznej, wszystko może odbywać się online. Podczas tego procesu uzyskuje informację na temat koloru, który będzie pasował do danej klientki. Jednocześnie nauczę Cię jak łączyć ze sobą barwy, aby uzyskać odpowiednie kombinacje. Podczas analizy kolorystycznej online otrzymasz 70-stronicowe opracowanie w postaci PDF-a, w którym zawarte będą wszystkie wskazówki dotyczące dobierania odpowiednich kolorów. Dzięki analizie kolorystycznej online uzyskamy realną harmonię między naszym strojem a naszym naturalnym kolorem. Otrzymasz także wskazówki na temat tego, jak właściwie dobierać kolory do danego typu urody.

 

Przebieg usługi:

1
Proszę Cię o odpowiedź na kilka z pytań z ankiety oraz przesłanie zdjęć zrobionych według mojej instrukcji.
2
Umieszczasz zdjęcia na dysku (wyjaśnię Ci jak to zrobić).
3
Czekasz na wynik analizy.

Zamów usługę już dzisiaj!

ilość szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl